7 kwietnia Światowy Dzień Zdrowia.
W tym dniu chcemy przypomnieć Państwu o zdrowiu, o tym jak ważna jest profilaktyka zdrowotna. Nie zapominajmy o kontrolach u lekarza.Pamiętajmy również, że czas jest kluczowy.

Załączamy plakaty z informacjami jakie posiadamy poradnie oraz pracownie, gdzie i pod jakim numerem telefonu można dokonać rezerwacji wizyty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.
Wychodząc naprzeciw, zorganizowaliśmy dla Państwa już kilka Akcji Profilaktycznych, m.in. Różową Wstążkę - Akcję Profilaktyczną mającą na celu bezpłatne badanie piersi - USG i Mammografię.
Akcję Niebieska Wstążka - bezpłatne badanie gruczołu krokowego i prostaty.
Akcję Profilaktyczną - Badania Cytologiczne, bezpłatne pobranie materiału z szyjki macicy.
W marcu odbył się Tygodniowy Maraton Zdrowia, w którym przebadaliśmy dzieci pod kątem wad postawy i stóp, pacjenci sprawdzili swoje zdrowie w kierunku chorób metabolicznych czy zbadali znamiona pod okiem specjalisty dermatologA. Już w maju odbędzie się Tydzień dla Serca. Wkrótce poinformujemy Państwa o dacie i rodzajach badań. Prosimy o śledzenie naszego facebooka oraz strony internetowej szpitala.
Cieszymy się, że tak chętnie Państwo rejestrują się i przychodzą na wizyty do lekarzy.
Dbajmy o siebie i bądźmy świadomi, zdrowie jest bezcenne