Wczoraj 20.03.2024r. od godz. 10:00 odbywały się Drzwi Otwarte Oddziału Położniczego, można było porozmawiać z położną Elżbietą Król z wieloletnim doświadczeniem na temat tego, jak wygląda moment, gdy przyszła mama przekracza próg oddziału do chwili wyjścia ze szpitala oraz pierwszych chwil spędzonych już wspólnie z maluszkiem w domu.
Przyszłe mamy mogą liczyć na fachową opiekę w szpitalu przed porodem jak i po porodzie, że mogą czuć się ważne, zaopiekowane, dowiedzą się jak wygląda współpraca na Sali Porodowej.
Panie mają do dyspozycji nowoczesne sale z łazienką, w których mogą przebywać najbliższe naszemu sercu osoby.

Mamusie dowiedziały się, ze strach ma tylko wielkie oczy.
Na przyszłe mamy czeka nowa wyprawka dla maluszka.

Szkoła Rodzenia Sapik Szczecinek i Klub Aktywnej Mamy Sapika oraz Jolanta Leśniewska, która gościła oddział wraz z przyszłymi mamami, zachęcała do zapisów z partnerami, aby każda przyszła mama oraz przyszły tata mieli świadomość, tego, co wydarzy się krok po kroku od chwili akcji porodowej do momentu przyjścia na świat NOWEGO ŻYCIA.

Dziękujemy za odwiedziny, za rady, za otuchę, za dobre słowo i za to, że MY KOBIETY JESTEŚMY WIELKIE I DAMY RADĘ !

Ciekawostką była informacja na temat olejków eterycznych - jaką rolę odgrywają przed porodem i tuż po.
Oddział Położniczy jest wyposażony w dyfuzory powietrza. Przyszłe Mamy, zachęcamy do zasięgnięcia informacji na Oddziale.

Już dziś 21.03.2024r. odbędzie się przemarsz ulicami naszego miasta, delegatów z Centrum Zdrowia Psychicznego w Szczecinku- będą na Państwa czekać upominki.
START od godz. 12:00 - 14:00. Akcja - Edukacja Zdrowia Psychicznego.