Szanowni Pacjenci!

Od dnia 1 października 2017 roku, od godz. 8.00

najbliższym miejscem udzielania świadczeń w zakresie

nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej

w ramach umowy z Zachodniopomorskim Oddziałem NFZ jest:

„ SZPITAL W SZCZECINKU” Sp. z o.o.

78-400 SZCZECINEK UL. KILIŃSKIEGO 7  (I piętro)

tel.  94 366 19 50

• Pacjent ma prawo skorzystać z dowolnego punktu udzielania świadczeń nocnej
    i świątecznej opieki zdrowotnej, niezależnie od miejsca  zamieszkania i miejsca złożenia deklaracji POZ.
  • Świadczenia udzielane są w razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia.
  • Nocna i świąteczna opieka zdrowotna sprawowana jest w dni powszednie,
    w godzinach  18.00 - 8.00 oraz  całodobowo w dni wolne od pracy.
  • Placówki, którym umowy wygasają, zakończą dyżur  w niedzielę, 1 października  o godz. 8.00

Uwaga! Korzystając ze świadczeń opieki zdrowotnej należy okazać dokument ze zdjęciem oraz numer  PESEL

Wykaz wszystkich miejsc dyżurnych dostępny jest m.in. na stronie internetowej ZOW NFZ: www-nfz-szczecin.pl

oraz pod numerem całodobowej infolinii 801 00 22 72 - dla tel. stacjonarnych,  91 881 99 72 - dla tel. komórkowych