Szpital w Szczecinku sp. z o.o w ramach projektu

„Wzrost bezpieczeństwa pacjentów przebywających na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala w Szczecinku poprzez modernizację sprzętu”

w ramach działania 9.1. Infrastruktura ratownictwa medycznego oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

został wyposażony nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Zakupiono :

1. 2 szt defibrylatorów z 12-odprowadzeniowym EKG, z możliwością kardiowersji i stymulacji przezskórnej, monitorowaniem wysycenia tlenowego hemoglobiny, pomiaru ciśnienia tętniczego i kapnografii, z funkcją transmisji danych.

2. Monitor funkcji życiowych z pomiarem nieinwazyjnego ciśnienia, saturacji, temperatury powierzchniowej I głębokiej, EKG.

3. Monitor funkcji życiowych z pomiarem nieinwazyjnego ciśnienia, saturacji, temperatury powierzchniowej I głębokiej, EKG z modułem transportowym.

4. Aparat ultrasonograficzny z głowicą konweksową, mikrokonweksową, liniową z opcją doppler, kardiologiczną.

5. Cyfrowy mobilny aparat rentgenowski.

Realizacja projektu w zakładanym zakresie umożliwi osiągnięcie celu głównego projektu, jakim jest wzrost jakości, szybkości i dostępności świadczeń zdrowotnych placówki ochrony zdrowia Szpital w Szczecinku.

17 - 07 - 2018

Zmiana miejsca rejestracji pacjentów do Pracowni Endoskopii

20 - 08 - 2018

Zaproszenie do złożenia ofert na wykonywanie procedur medycznych i opieki nad pacjentami na Oddziale Pediatrycznym