Oficjalne Rozpoczęcie Tygodniowego Maratonu Zdrowia!!!
18.03.2024r. o godz. 12:00 przy Ratuszu odbyło się promowanie zdrowia, a mianowicie Profilaktyka Raka Piersi.
Panie mogły dowiedzieć się jak badać swoje piersi, przedstawiona była instrukcja jak krok po kroku wykonać samobadanie.
Instruktaż przeprowadziły wspierające od lat, niezawodne Amazonki oraz Iza Jadwiżyc z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemilogicznej.
Każda osoba mogła również sprawdzić kondycję swoich płuc.
Pamiętajmy, im wcześniej wykryjemy zmianę i zgłosimy się do lekarza, tym większe rokowanie, aby nowotwór całkowicie wyeliminować z naszego ŻYCIA!

Zapraszamy również jutro na Stoisko Profilaktyczno-Edukacyjne - Samobadania Piersi-19.03.2024r. od godz. 13:00-16:00 przy Ratuszu.
Będą czekać na Państwa upominki oraz słodki poczęstunek.
Zapraszamy serdecznie na rozmowy o zdrowiu.
Dziękujemy Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis , Ewa Mikłasz oraz burmistrzowi Danielowi Rak za przybycie oraz wspieranie zdrowia kobiet.

Jutro 19.03.2024r. od. godz. 9:00 w Poradni Przy Izbie Przyjęć zapraszamy na badania pod kątem chorób metabolicznych.
Prosimy być na czczo 2 godziny przed badaniem.

Drodzy Państwo - Profilaktyka, Profilaktyka i jeszcze raz Profilaktyka, ona odgrywa kluczową rolę w naszym życiu.