Szanowni Pacjenci

Od dnia 09.10.2017 Poradnia chirurgii ogólnej będzie się mieściła w budynku przy ulicy Kilińskiego 7 na parterze. Pomieszczenia poradni zostały wyremontowane tak aby świadczenia dla pacjentów były udzielane w komfortowych warunkach.
W skład poradni wchodzą: pomieszczenie recepcji z poczekalnią dla pacjentów, 2 sale zabiegowe, pokój lekarski, sala wybudzeń wraz pokojem obserwacyjnym.
Telefon do rejestracji 94 37 26 891

06 - 10 - 2017

Przeniesienie poradni chirurgii ogólnej

Szanowni Pacjenci z dniem 09.10.2017 poradnia chirurgi ogólnej została przeniesiona do pomieszczeń w budynku przy ulicy Kilińskiego 7 (parter)