Szanowni Pacjenci

Uprzejmie informujemy iż z dniem 18.07.2018 rejestracja pacjentów do Pracowni Endoskopii

odbywać się będzie w Poradni Chirurgii Ogólnej przy ul. Kilińskiego 7 (parter)

Rejestracja osobista lub telefoniczna 94 37 26 891 odbywa się w dniach:

Poniedziałek 8:00 - 15:00

Wtorek 11:00 - 15:00

Środa 8:00 - 14:00

Czwartek 8:00 - 14:00

Piątek 8:00 - 15:00

17 - 07 - 2018

Zmiana miejsca rejestracji pacjentów do Pracowni Endoskopii

19 - 09 - 2018

Zaproszenie do złożenia ofert na wykonywanie procedur medycznych i opieki nad pacjentami wraz z obowiązkiem pełnienia funkcji koordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego