OŚWIADCZENIE
                                                         Szpital w Szczecinku sp.  z o.o.
                                                                  ul. Kościuszki 38
                                                                 78-400 Szczecinek
                                                                    NIP 6731857008

W związku  z rozstrzygnięciem konkursu ofert Zarząd Szpitala w Szczecinku sp. z o.o. dziękuje za dotychczasową współpracę  PODIMED  sp. z o.o.  oraz  Panu dr  Pawłowi  Szycko .

Zarząd Szpitala w Szczecinku sp. z o.o. informuje, że w dniu dzisiejszym podpisana została umowa z nowym zespołem lekarzy, którzy udzielać będą świadczeń w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki  Zdrowotnej  od dnia  01.07.2020.

PRZYCHODNIA LEKARSKA   „AMELIA”  PIOTR BURGIEŁ

Zmianie ulega również miejsce udzielania świadczeń ; świadczenia będą udzielane w pomieszczeniach dotychczasowej Poradni Chirurgicznej mieszczącej się na parterze budynku przy ul. Kilińskiego 7. Dla pacjentów oznaczać  to będzie niewielką zmianę, gdyż budynek pozostaje ten sam. Nowe miejsce znajduje się na parterze , obok windy , przy przejściu do Szpitala.
Telefon kontaktowy  94 37 26 891.

UWAGA  :
Zmiana miejsca przyjmowania pacjentów nastąpi od godziny 00.00 z wtorku na środę  tj. z 30.06 na 01.07.

Anna Złotowska
                         Szpital w Szczecinku  sp. z o.o.