W celu ustalenia terminu badania/zabiegu prosimy o kontakt z koordynatorem oddziału pod nr. tel. 94 37 26 820

1.   Operacje żylaków bez safenektomii
2.   Operacje żylaków z safenektomią
3.   Operacje przepuklin brzusznych
4.   Operacje przepuklin jamy brzusznej z wszczepem
5.   Wycięcie pęcherzyka żółciowego
6.   Usunięcie małych zmian na skórze i tkance podskórnej
7.   Usunięcie dużych zmian na skórze i tkance podskórnej
8.   Małe zabiegi odbytu i odbytnicy
9.   Średnie zabiegi odbytu
10.   Diagnostyka układu moczowego
11.   Cystoskopia
12.   Małe zabiegi prącia
13.   Usunięcie kamienia z pęcherza moczowego

Usługi świadczone są poza godzinami pracy oddziałów, poradni oraz pracowni diagnostycznych posiadających umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

20 - 06 - 2017

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy już przyjął pacjentów

Od początku czerwca nowy oddział naszego szpitala Zakład Opiekuńczo Leczniczy przyjmuje pacjentów

27 - 04 - 2017

Izba Przyjęć

Informujemy, że Szpital w Szczecinku sp.z o.o. w celu poprawy jakości obsługi pacjentów szpitala uruchomił Izbę Przyjęć. Pacjenci przybywający na planowe pobyty w szpitalu obsługiwani są niezależnie od pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, skróceniu uległ tym samym czas przyjęć.

23 - 06 - 2017

Szpital w Szczecinku sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, wykonywanie procedur medycznych i opieki nad pacjentami lekarz SOR oraz wykonywanie usług ratownika medycznego-kierowcy w SOR i Transporcie Sanitarnym wraz z pełnieniem funkcji ratownika koordynującego