Szpital w Szczecinku Spółka z o.o. przeprowadzając postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego kieruje do Państwa pytanie o cenę i zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi naprawy blacharsko-lakierniczej-mechanicznej samochodów :

Mercedes Sprinter 316, rok produkcji 2009 , VIN  WDB9066331S401091

Mercedes Sprinter 316  rok produkcji 2009 , VIN  WDB9066331S403079

W ramach wyżej wymienionej usługi Wykonawca zobowiązany będzie do

- oceny stanu blacharki samochodu

- napraw blacharskich lub prac mechanicznych związanych z wymianą poszczególnych elementów  nadwozia,

- lakierowania naprawianych/wymienianych elementów w kolorystyce określonej z Zamawiającym.

Wykonawca uzgodni z Zamawiającym terminy przekazania wyżej wymienionych samochodów celem wykonania usługi . Usługa musi być wykonana w terminie do 35 dni od daty przekazania samochodu.

Naprawy blacharskie oraz zakupione części objęte będą gwarancją na okres 24mcy.

Wykonawcy przed złożeniem oferty mają prawo do dokonania wizji lokalnej.

Termin składania ofert upływa w dniu 27.06.2019 godz. 13:00.

Pełny tekst ogłoszenia - do pobrania

Formularz oferty - do pobrania

Wzór umowy - do pobrania

Kluzula informacyjna - do pobrania