22.01.2018

Szpital w Szczecinku sp. z o.o. ogłasza postępowanie na dostawę paliw płynnych na potrzeby spółki w okresie 12 miesięcy.

Termin składania ofert upływa w dniu 29.01.2018 godz. 13.00.

Pełny tekst ogłoszenia - do pobrania

Załącznik nr 1 formularz oferty - do pobrania

Załącznik nr 2 formularz cenowy - do pobrania

Załącznik nr 3 wzór umowy - do pobrania

Aktualizacja z dnia 25.01.2018

Zamieszczamy odpowiedzi na pytania jakie wpłynęły od Wykonawców - do pobrania

W związku z wpłynięciem pytań Zamawiający przedłuża termin składania ofert do dnia 31.01.2018 godz: 12:00.

Termin otwarcia ofert 31.01.2018 godz. 13:00.

Ogłoszenie o wyborze oferty - do pobrania

28 - 05 - 2018

Zaproszenie do złożenia ofert na wykonywanie procedur medycznych i opieki nad pacjentami Poradni Ginekologiczno-Położniczej