Szpital w Szczecinku Spółka z o.o. przeprowadzając postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego kieruje do Państwa zapytanie o cenę i zaprasza do złożenia oferty na "Dostawę materiałów biurowych"

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniki nr 2 do zapytania.

Termin składania ofert upływa w dniu 05.07.2019 godz: 13:00.

W związku z pytaniami jakie wpłynęły od wykonawców zamieszczamy odpowiedź - do pobrania

Pełny tekst ogłoszenia - do pobrania

Formularz ofertowy (zał. 1) - do pobrania

Formularz cenowy (zał. 2) - do pobrania