Zaproszenie do złożenia oferty na badanie bilansu za rok 2016

Rada Nadzorcza spółki Szpital w Szczecinku Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Spółki za rok 2016.

Poniżej zamieszczamy dokumenty do pobrania:

- formularz zaproszenia

- warunki zamówienia

- wzór umowy

- formularz ofertowy

06 - 10 - 2017

Przeniesienie poradni chirurgii ogólnej

Szanowni Pacjenci z dniem 09.10.2017 poradnia chirurgi ogólnej została przeniesiona do pomieszczeń w budynku przy ulicy Kilińskiego 7 (parter)

13 - 12 - 2017

Ogłoszenie o konkursie na świadczenie usług zdrowotnych w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych i serologicznych