06 - 10 - 2017

Przeniesienie poradni chirurgii ogólnej

Szanowni Pacjenci z dniem 09.10.2017 poradnia chirurgi ogólnej została przeniesiona do pomieszczeń w budynku przy ulicy Kilińskiego 7 (parter)

20 - 06 - 2017

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy już przyjął pacjentów

Od początku czerwca nowy oddział naszego szpitala Zakład Opiekuńczo Leczniczy przyjmuje pacjentów

27 - 04 - 2017

Izba Przyjęć

Informujemy, że Szpital w Szczecinku sp.z o.o. w celu poprawy jakości obsługi pacjentów szpitala uruchomił Izbę Przyjęć. Pacjenci przybywający na planowe pobyty w szpitalu obsługiwani są niezależnie od pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, skróceniu uległ tym samym czas przyjęć.

06 - 10 - 2016

Nowe aparaty diagnostyczne w Laboratorium Diagnostyki Mikrobiologicznej

Działające w ramach spółki Szpital w Szczecinku sp. z o.o. Laboratorium Diagnostyki Mikrobiologicznej w pierwszym tygodniu października zostało wyposażone w dwa nowoczesne aparaty diagnostyczne firmy Biomerieux.

03 - 10 - 2016

Lądowisko oddane do użytku

Z dniem dzisiejszym lądowisko dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostało oddane do użytkowania.

20 - 09 - 2016

Remont lądowiska dla śmigłowców

Od kilku dni trwa remont lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

06 - 10 - 2017

Przeniesienie poradni chirurgii ogólnej

13 - 12 - 2017

Ogłoszenie o konkursie na świadczenie usług zdrowotnych w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych i serologicznych