Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Szanowni Pacjenci!

Od dnia 1 października 2017 roku, od godz. 8.00 najbliższym miejscem udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w ramach umowy z Zachodniopomorskim Oddziałem NFZ jest:

„ SZPITAL W SZCZECINKU” Sp. z o.o.

78-400 SZCZECINEK UL. KILIŃSKIEGO 7 (I piętro)

tel. 94 366 19 50

• Pacjent ma prawo skorzystać z dowolnego punktu udzielania świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, niezależnie od miejsca zamieszkania i miejsca złożenia deklaracji POZ.
  • Świadczenia udzielane są w razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia.
  • Nocna i świąteczna opieka zdrowotna sprawowana jest w dni powszednie,
  • w godzinach 18.00 - 8.00 oraz całodobowo w dni wolne od pracy.
  • Placówki, którym umowy wygasają, zakończą dyżur w niedzielę, 1 października o godz. 8.00

Uwaga! Korzystając ze świadczeń opieki zdrowotnej należy okazać dokument ze zdjęciem oraz numer PESEL

Wykaz wszystkich miejsc dyżurnych dostępny jest m.in. na stronie internetowej ZOW NFZ: www-nfz-szczecin.pl

oraz pod numerem całodobowej infolinii 801 00 22 72 - dla tel. stacjonarnych, 91 881 99 72 - dla tel. komórkowych